W piątek 18 Listopada Paweł Zalewski (4-0-0) wystapił w walce wieczoru na Gali Battle of Warsaw w Warszawskim „FORCIE WOLA” z utytułowanym zawodnikiem Piotrem Strusem (Mistrz Polski w Tajskim Boksie, Bronzowy medalista mistrzostw świata w SANDA, Rekord MMA 6-0-0). 
Zawodnicy przewalczyli całe dwie rundy po 5 minut, nie mogąc wytypować zwycięzcy, sędziowie po tym czasie zarządzili dogrywkę. która nie odbyła sie gdyż sędziowie zmienili zdanie po dyskusji z narożnikiem Strusa, przyznając wygraną dla Warszawiaka. Sędziowie wytypowali pierwszą rundę 10:8 dla Strusa, drugą rundę 9:10 dla Zalewskiego.

Jak mówił Paweł Zalewski po walce:

„Czuję się pokrzywdzony przez sędziów, szczególnie przez sędziego ringowego który nie dał nawet ostrzeżenia dla Strusa, gdy ten trzymał się wielokrotnie siatki, utrudniając dla mnie obalanie. W takim wypadku sędzia powinien dać ostrzeżenie a następnie pkt. karne. Sędzia wywierał na mnie presję za każdym razem gdy dochodziłem do pozycji po obaleniu, mówiąc że zaraz nas podniesie do stójki, a tak może naciskać na zawodnika gdy nic nie robi, a jak każdy widział kto oglądał walkę ja pracowałem cały czas jak i Piotrek a walka miała szybkie tempo. Nie mówię że wygrałem tą walkę, ale że powinna być dogrywka, a przynajmniej remis! Chcę rewanżu z Piotrkiem jak najszybciej to będzie możliwe ale tym razem w Białymstoku i udowodnie wszystkim że jestem lepszym zawodnikiem.”